Casa Nautica Pipa Natureza-Piscina Privativa-089M
| 24 órás szolgáltatások 24 órás recepció | Bejelentkezés/Kijelentkezés Gyors be- és kijelentkezés | Sporttevékenységek Túrázás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa Nautica Pipa Natureza-Piscina Privativa-089M Praia de Pipa legfeljebb 8 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a pipai tengerpart, 2 km-re található. A villa magán úszómedencét, valamint túrázást kínál az aktív vendégek számára.
A Cacimbinha tengerpart 3 km-re, a Madeiro-part pedig területétől nem messze fekszik a Praia de Pipa városi nyaralótól.
A 3 hálószobás szálláshely egy teljesen felszerelt konyhával is rendelkezik, amely a hűtővel, sütővel és konyhai edényekkel van felszerelve. A Madeiro's Drinks dél-amerikai ínyencségeket kínál 17 percnyi sétára.
- Helyi látnivalók
- Pipa Off Road1,5 km
- Dolphin Bay1,8 km
- Kanto da Pipa1,9 km
- Pipai Okologiai Termeszetvedelmi Terulet850 m
- Pipai Ökológiai Természetvédelmi Terület800 m
- Delfin-obol tengerpart1,4 km
- Mirante de Cipo1000 m
- Repülőterek
- Sao Goncalo do Amarante nemzetkozi repuloter92 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Internet-hozzáférés
- 24 órás recepció
- Gyors be- és kijelentkezés
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Túrázás
Szoba felszereltsége
- Mosógép
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a Casa Nautica Pipa Natureza-Piscina Privativa-089M kínálatából?
Igen, a Casa Nautica Pipa Natureza-Piscina Privativa-089M vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
Milyen szolgáltatásokat kínál a Casa Nautica Pipa Natureza-Piscina Privativa-089M vendégeinek?
A Casa Nautica Pipa Natureza-Piscina Privativa-089M olyan szolgáltatásokat nyújt, mint a 24 órás recepció. - ❓
Mekkora a Casa Nautica Pipa Natureza-Piscina Privativa-089M befogadóképessége?
A Casa Nautica Pipa Natureza-Piscina Privativa-089M akár 8 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A szálláshely kínál konyhai felszereltséget?
Ez a szálláshely hűtővel, sütővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Praia de Pipa nevezetességei közé tartozik a Delfin-öböl és a Cacimbinha tengerpart, amelyek 2 km-re, illetve 3 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Madeiro-part (1 km) szintén ajánlott a látogatásra.